REMNANT 2’BILE HANDLER DERSHANEı BERABERINDE SEMPATIK BIR RACON ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Dershaneı Beraberinde Sempatik Bir Racon Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Dershaneı Beraberinde Sempatik Bir Racon Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına çekmece atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gerçekleşemez, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonra baziçe severlerle buluşacak. Bunun bağırsakin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler dershaneından geldi, yanı sıra küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” mebdelığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir musiki eşliğinde olta süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler dershaneının elbette bir baziçe deneyimi vadettiğine dayalı kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda nite bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler dershaneını yeğleme etmesi ciğerin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz devamini Oku aylarında entrika severlerle buluşcevher hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir piyes olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonra baştan sona yanında göreceğiz.

Report this page